www.cvonline.hu

.NET Architect - Front End

  • A hirdetés 244 napja lejárt

B04naf

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk kollégát .NET Architect Front-End pozícióba, pénzügyi-banki szektorba.

Feladatok:

  • Banki alkalmazás fejlesztése és karbantartása (Front End Banki rendszer)
  • Ügyfél igények folyamatos nyomon követése
  • Dokumentációk készítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Mérnöki/Informatikai)
  • 6-12 év Front-End fejlesztői tapasztalat (Microsoft technológiákkal)
  • Analitikus gondolkodás az üzleti igények technológiai megoldások lefordítása érdekében
  • Technikai specifikus dokumentumok előkészítése
  • Üzleti logika és domain modellezés ismerete
  • Kiskereskedelmi banki folyamatok alap ismerete előnyt jelent
  • UML ismeret (Enterprise Architect 7.5+)
  • UML diagramok ismerete (Class/State/Sequence/Activity/Component diagrams)
  • Alkalmazások tervezésében szerzett tapasztalat
  • XML szakértelem előny
  • Technikai háttér architect vagy technical lead szinteken
  • Standard webes technológiák ismerete: HTML, JavaScript, jQuery, Css
  • Microsoft .NET platformok ismerete: NET Framework 4.0+, ASP.NET 2.0+, Web Services
  • Adatbázisokkal kapcsolatos ismeretek: ADO.NET, T-SQL scripting, MS SQL Server 2008+
  • ALM és source control: Visual Studio 2012+, Team Foundations Server 2010+
  • Web serverek: Internet Information Services 7.5+
  • Web alapú n- rétegű vállalati alkalmazás tervezésben való szakértelem
  • Fejlesztők támogatása és koordinálása az implementáció során
  • Banki folyamatok megértésére való hajlandóság
  • Egyedülálló és multifunkcionális projektek párhuzamos elvégzése
  • Full life-cycle softver fejlesztésben való tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol