www.cvonline.hu

.NET Alkalmazásfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.25.
Hirdetés azonosító: 956835

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok:

- Humánügyviteli rendszerek kialakítása, fejlesztése
- Többrétegű alkalmazás fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján
- Önálló szoftvertervezési, fejlesztési feladatok
- Fejlesztői dokumentációk vezetése

Elvárások:

- Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlattal Microsoft .NET (4.0) technológiával és C# nyelven,
- WCF technológia ismerettel,
- XAML alapú fejlesztési technológia ismerettel, (Silverlight vagy WPF),
- Unit tesztelésben és mock objektumok használatban szerzett gyakorlattal,
- Microsoft TFS verzió kezelő eszköz használatban szerzett gyakorlattal,
- Szoftver tervezési minták (Design Patterns) ismeretével

Előnyt jelenthet:
- Komplex projekt megvalósításban szerzett tapasztalat
- Fejlesztési tapasztalat SOA architektúrán
- Automatizált tesztek írása,
- Humánügyviteli és/vagy gazdálkodási területen szerzett ismeretek
- Gyakorlat Microsoft SQL Server alapú fejlesztésben
- MVVM pattern gyakorlati ismerete.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
- Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a