www.cvonline.hu

.Net alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 299 napja lejárt

B08DNF

Svájci tulajdonú, multinacionális szoftverfejlesztő partnerünk, nagyvállalati, világszerte használt webes alkalmazások, komplex programozási megoldások szakértője.

Feladatok:

  • Egyedi vállalati alkalmazások fejlesztése .NET környezetben
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Nemzetközi fejlesztő csapattal való együttműködés
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
Elvárások:
  • .NET (2.0/3.5/4.0) ismeret
  • VB.NET, ASP.NET/AJAX fejlesztésében szerzett min. 2-3 év tapasztalat
  • MS SQL (2005, 2008) adatbázisok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Minőségszemlélet
  • Analitikus képesség és eredmény-orientáltság

Előny:

  • SSRS ismerete
  • TFS ismeret
  • Microsoft Enterprise Library (3.1) ismerete
  • Infragistics NetAdvantage ismerete
  • Francia vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatások (éves bónusz)
  • Gyors fejlődési lehetőség, változatos projektek
  • Változatos technológiák és programozási megoldások
  • Nagyvállalati, világszerte használt, magas rendelkezésre állású rendszerek
  • Kezdés: akár azonnal
  • Részvétel nemzetközi projektekben, komplex alkalmazások fejlesztésében

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol