www.cvonline.hu

.Net alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 512 napja lejárt

Feladatok

  • Egyedi vállalati alkalmazások fejlesztése .NET környezetben

  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)

  • Nemzetközi fejlesztő csapattal való együttműködés

  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • .NET (2.0/3.5/4.0) ismeret

  • VB.NET, ASP.NET/AJAX fejlesztésében szerzett min. 2-3 év tapasztalat

  • MS SQL (2005, 2008) adatbázisok ismerete

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

  • Csapatmunkában való részvétel

  • Minőségszemlélet

  • Analitikus képesség és eredmény-orientáltság

Előny

  • SSRS ismerete

  • TFS ismeret

  • Microsoft Enterprise Library (3.1) ismerete

  • Infragistics NetAdvantage ismerete

  • Francia vagy német nyelvtudás

Egyéb információ

  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatások (éves bónusz)

  • Gyors fejlődési lehetőség, változatos projektek

  • Változatos technológiák és programozási megoldások

  • Nagyvállalati, világszerte használt, magas rendelkezésre állású rendszerek

  • Kezdés: akár azonnal

  • Részvétel nemzetközi projektekben, komplex alkalmazások fejlesztésében

Elvárás

Mindestausbildung:
Lehrabschluß Zerspanungstechniker o.ä. Erfahrung im Programmieren auf Heidenhain, Sinumerik oder Fanuc für Dreh- und/oder Fräs-Anwendungen. Sie haben im Optimalfall auch schon auch CAD/CAM-Systemen gearbeitet - 3D im Optimalstfall.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő