www.cvonline.hu

Neptun Ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 973 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő fejlesztői csapatunkba keresünk

Neptun Ügyfélszolgálati referenst

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező telefonhívások fogadása, megválaszolása,
  • tájékoztatás nyújtása szolgáltatásainkról írásban, telefonon,
  • az ügyfelek panaszainak kezelése, írásban történő megválaszolása,
  • a termékhez tartozó tesztelési feladatok elvégzése, dokumentálása
  • termékhez kapcsolódó felhasználói dokumentáció készítése, karbantartása
  • oktatási tematikák és anyagok készítése
  • ügyfelek oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Neptun vagy ETR rendszerben szerezett tapasztalat
  • felsőoktatásban szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos
  • precizitás, terhelhetőség, rendszerezett munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • e-learning tananyag gyártásban szerzett ismeret
  • e-learning oktatási területen szerzett ismeretek
  • legalább 1 év ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörben szerzett tapasztalat,
  • közép vagy felsőfokú nyelvvizsga angol vagy német vagy román nyelvből
  • járművezetői tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • stabil munkahely
  • beosztáshoz illeszkedő versenyképes fizetés

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest, Budafoki út 59.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre szíveskedjen megküldeni, melyhez kérjük, csatolja fényképes szakmai önéletrajzát és kérjük, töltse ki az alábbi linken található jelentkezési kérdőívet. Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Oktatás / Képzés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő