Nemzetközi ügyfélszolgálati referens francia nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5212)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1103833
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Nemzetközi ügyfélszolgálati referens francia nyelvtudással

Feladatok:
- Számlák és egyéb kifizetések kezelése
- Megrendelések előkészítése határidők betartásával
- Jelentések készítése és adatok szolgáltatása különböző adatbázisokból
- Kapcsolattartás telefonon és emailen keresztül a beszállítókkal és a vevőkkel
- Tranzakciós folyamatok támogatása
- Vállalati szabályzatok figyelembevétele és betartása

Elvárások:
- Folyékony francia nyelvtudás és legalább középszintű angol nyelvismeret
- Microsoft Office termékek ismerete
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Pontos, proaktív és megbízható személyiségjegyek
- Erős ügyfélközpontú szemlélet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:
- MRP/ERP ismeretek

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.