www.cvonline.hu

Nemzetközi ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Európa vezető hidromasszázs kád és jacuzzi gyártója folyamatosan bővülő nemzetközi ügyfélszolgálati csapatába keresi új munkatársát

pozícióba.

Az új munkatárs feladata a cég nemzetközi disztribútorainak és ügyfeleinek a kiszolgálása. Ideális jelöltünk hosszútávon gondolkodó, biztos hátteret kereső, magára és munkájára igényes munkavállaló. A munka elvégzéséhez szükséges eszközöket cégünk biztosítja.

Feladatok:

  • kapcsolattartás Cégünk nemzetközi ügyfeleivel,
  • beérkező telefonhívások, e-mailek kezelése,
  • reklamációs és garanciális ügyek teljes körű ügyintézése,
  • megoldási javaslatok kidolgozása és kiközlése,
  • alkatrészek beazonosítása és szállítások intézése,
  • service sales feladatok ellátása,
  • aftersales marketing feladatok ellátása,
  • eladás utáni szolgáltatások elemzése,
  • visszáru folyamat kezelése.

Elvárások:

  • releváns, 3-5 éves tapasztalat ügyfélszolgálati munkakörben,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban,
  • legalább középfokú végzettség,
  • Outlook, Excel professzionális ismerete,
  • felelős munkavégzés, és a munkabiztonsági szabályzatok maximális betartása,
  • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés hely:

  • Dabas

Előny:

  • Műszaki végzettség,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Német nyelv ismerete,
  • Harmadik nyelv ismerete.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • kiváló szakmai fejlődés,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés kérjük, küldje el önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő