www.cvonline.hu

Nemzetközi Treasury projektmenedzser

  • A hirdetés 1208 napja lejárt
Multinacionális, gyártás területén tevékenykedő ügyfelünk bővülő csapatába keresünk Nemzetközi Treasury projektmenedzsert.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • Projekt menedzseri feladatok ellátása a nemzetközi Treasury projektekkel kapcsolatban, többek között Treasury központosítás, FX fedezeti ügyletek, working capital menedzsment, és Treasury folyamatok automatizálásának témakörében,
  • Kapcsolattartás az érdekelt felekkel, projekt menedzsment feladatok: munkafolyamat koordinálása, határidők betartatása, célkitűzések elérésének biztosítása,
  • Treasury-vel kapcsolatos tanácsadás, a vállalat támogatása széleskörű Treasury és pénzügyi kockázatkezelési kérdésekben.

Képzettség típusa: Pénzügy

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Legalább 5 éves, nemzetközi Treasury környezetben szerzett tapasztalat,
  • Projekt menedzsment tapasztalat, Treasury funkció hatékonyságának fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi/gazdasági, esetleg matematikusi, mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Kiváló kommuikációs, tárgyalási és prezentációs képesség, meggyőző, magabiztos fellépés,
  • Erős vezetői készségek,
  • Átfogó számviteli és adózási ismeretek,
  • Utazási hajlandóság.

Előny:

  • Treasury, pénzügyi, számviteli képesítések (ACT/CTP, CFA, AMCT, ACA/CPA),
  • US adózási és US GAAP ismeretek.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz06ntp