www.cvonline.hu

Nemzetközi Toborzási Koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 850022

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Budapesti irodánkba, nemzetközi projektek koordinálására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • nemzetközi (főként németországi) munkaerő közvetítési projektek magyarországi koordinálása;
  • kapcsolattartás a Prohumán magyarországi irodáival, vidéki toborzás menedzselése;
  • jelöltek toborzása, interjúztatása, pályáztatása;
  • új hirdetési lehetőségek felkutatása, toborzási folyamatok optimalizálása;
  • adatbázis építés, kezelés;
  • jelöltek nyelvi tesztelése, informálása a külföldi munkavállalás folyamatáról;
  • kapcsolattartás a lengyel központtal angol nyelven.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (előny: szakirányú, HR vagy gazdasági területen szerzett diploma);
  • toborzásban/munkaerő kiválasztásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
  • folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen;
  • aktív német nyelvtudás előnyt jelent;
  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • hatékony kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, önállóság és határozott fellépés.
Előny:
  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • stabil, nemzetközi háttér, dinamikusan fejlődő cégcsoport,
  • komplex, kihívásokkal teli feladatkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 14.ker.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése. Az e-mail tárgyában szerepeljen a pozíciónév.

Kategória
Humán erőforrás
Régió