www.cvonline.hu

Nemzetközi termékmenedzser

  • A hirdetés 714 napja lejárt

A Goodwill Pharma Consulting

123pharmajobs üzletága, piacvezető gyógyszeripari

partnercége megbízásából

munkatársakat.

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás  a különböző országok helyi termékmenedzsereivel, képviseleteivel;
  • központi termékstratégiák kidolgozása, alkalmazása;
  • marketing anyagok létrehozásának ellenőrzése, koordinálása;
  • részvétel a külföldi kirendeltségek menedzsereinek képzésében, a tréningprogramok végrehajtásában;
  • marketing szakvélemény és háttéranyagok, előrejelzések készítése üzletfejlesztési és kereskedelmi projektekhez.

Elvárás:

  • orvosi vagy gyógyszerészi egyetemi végzettség;
  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • felhasználói szintű (Word, Excel, PowerPoint) számítógépes ismeretek;
  • átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • kiemelkedő szervező, elemző készség;
  • önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság;

Előnyt jelent:

  • orosz nyelv ismerete.

Kérjük magyar- és angol nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol