www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI TERMÉK PORTFÓLIÓ MANAGER

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 25 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarorszá-gon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 300 beszállító cégtől, 35 országból importál autó-alkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendsze-rével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

A Nemzetközi Termék Portfólió Manager munkájának célja a Nemzetközi Beszállítói Kommunikációs Vezető munkájának aktív támogatása, produktív részvétellel a cég termék portfóliójának alakításában, adat-gyűjtésben, a piaci igények felmérésében és az információk elemzésében.

Feladatok:

  • Részvétel a piaci terjeszkedéssel kapcsolatos akciótervek kidolgozásában, éves célkitűzések megfogalmazásában és megvalósításában
  • A beszállítói kommunikációs tevékenység operatív feladatainak elvégzése
  • Piaci igények felmérése, adatgyűjtés
  • Adatrögzítés, adatok elemzése
  • Beszállítói kínálat elemzése, portfólió összehasonlító
  • Árajánlatok kérése, elemzése, részvétel az új beszállítók versenyeztetésében
  • Kiértékelések, prezentációk készítése
  • Beszállítói szerződések előkészítése
  • Javaslattétel új beszállító, márkanév bevezetésére

Elvárások:
•    Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
•    Minimum 2-3 év műszaki vagy elemzői területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, magyar anyanyelvi szint
•    MS Office programok, különösen az Excel magas szintű felhasználói ismerete
•    Pótalkatrész piacon szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
•    Jó szervezőkészség, precíz és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás
•    Eredményorientáltság
Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető cég nyújtotta perspektíva
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelmi csomag

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol