www.cvonline.hu

Nemzetközi Telesales munkatárs

  • A hirdetés 799 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport határokon átnyúló, nemzetközi részlegéhez
keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Nemzetközi Telesales
munkatárs

Feladatok:

  • A Jobs4Hotels termékeinek értékesítése német és osztrák ügyfelek részére,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • árajánlatok készítése és utánkövetése,
  • megrendelések kezelése,
  • folyamatos kapcsolattartás.

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • magabiztos, aktív német nyelvtudás szóban és írásban,
  • értékesítési szemlélet,
  • pozitív és ügyfél-centrikus hozzáállás,
  • kitartó személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő vagy részmunkaidő lehetősége (heti 40 órás, vagy 20-30 órás munkaidőkeretben),
  • alkalmazotti jogviszony,
  • alapfizetés és teljesítményarányos jutalék.

Munkavégzési hely:
Debrecen, Nyíregyháza vagy Miskolc, a nyertes pályázó lakóhelye szerint

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek, önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német