Nemzetközi, elektronikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI TÁMOGATÓ APPLIKÁCIÓS MÉRNÖK

 (HF 11-7395)

pozícióba.

Feladatok

  • Egy nemzetközi támogató és szerviz mérnöki csapat tagjaként szakmai segítség nyújtása az ügyfeleknek méréstechnikai eszközökhöz kapcsolódóan,
  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapattal, az esetleges szoftver és hardware hibák jelentése feléjük,
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás webes felületen és telefonon, valamint nyugat-európai látogatások során rendszereik kalibrálása és a felmerülő problémák kezelése.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív, jó angol tudás,
  • Néhány év villamosmérnöki (tesztmérnök, hardware mérnök, fejlesztőmérnök, szervizmérnök) területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Utazási hajlandóság Nyugat-Európába.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7395"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése