www.cvonline.hu

Nemzetközi szállítmányozási üzletkötő

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

Több mint 20 éves múlttal rendelkező magyar szállítmányozási vállalat Debrecen-i irodájába új kollégákat keres

Nemzetközi szállítmányozási

üzletkötő

pozícióba

Feladatok :

  • új megbízók és alvállalkozók felkutatása
  • ajánlatok készítése, megállapodások megkötése
  • nemzetközi szállítások megszervezése és nyomon követése (koordinálása)
  • fuvarfeladatokhoz kapcsolódó valamennyi adminisztrációs feladat precíz elvégzése
  • a felmerülő problémák megoldása, kapcsolattartás az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal,
  • stabil partneri kör kialakítása
  • az elvárt bevételi és eredményességi célok elérése

Követelmény :

  • minimum szakirányú középfokú végzettség vagy
  • közúti szállítmányozás területén szerzett többéves tapasztalat,
  • minimum középfokú tárgyalóképes  angol, német. további előny  olasz, francia, lengyel nyelvismeret szóban és  írásban
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, World stb.)
  • önálló munkavégző képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság, kiváló szervező és probléma megoldó  képesség
  • pontos, megbízható munkavégzés, lojális magatartás

Előnyt jelent :

  • felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség
  • több idegen nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • aktív piaci kapcsolatok

Amit kínálunk :

  • versenyképes, teljesítményarányos, motiváló jövedelem
  • stabil, biztos munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye :  Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Lengyel, Olasz, Német, Angol