www.cvonline.hu

Nemzetközi szállítmányozási osztályvezető AT09

  • A hirdetés 32 napja lejárt

Feladatok

  • Az irányítása alá tartozó iroda vezetése;

  • Az irányítása alá tartozó dolgozók munkájának ellenőrzése, minősítése, utasítások kiadása, számonkérése;

  • A szállítmányozási tevékenységnek a Minőségügyi Kézikönyvben foglaltak szerinti végrehajtása;

  • Ajánlatkérések vizsgálata, nyilvántartásba vétele;

  • Megbízások kiadása, azonosítása;

  • A feladott áru nyomon követése;

  • Az átvétel ellenőrzése, vizsgálata;

  • Megfelelő alvállalkozók kiválasztása;

  • A lebonyolítás közben történő hiba elhárítása, szükség esetén a szállítmányozási igazgató közreműködését is igénybe véve;

  • Folyamatos piackutatás, kereskedelmi kapcsolatok bővítése;

  • Partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, igény szerinti tájékoztatás, tanácsadás;

  • Számlák/fizetések előkészítése, kintlevőségek ellenőrzése és behajtásában segítségnyújtás;

  • Beérkező- és kimenő számlák ellenőrzése;

  • Az adott fuvarral kapcsolatban felmerült árak ésszerű alakítása, kalkulációja, figyelemmel a cég működőképességére.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;

  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

  • 3-4 éves releváns tapasztalat.