www.cvonline.hu

Nemzetközi szakértő

  • A hirdetés 624 napja lejárt

A MÁV Zrt.

 munkatársat keres

 pozícióba

Főbb feladatok:

  • Koordinálja az együttműködést a társvasutakkal és a nemzetközi szervezetekkel.
  • Önállóan képviseli a MÁV Zrt.-t a külföldi és belföldi szakmai fórumokon.
  • Összefogja a külföldi szakmai információkat, elemez, értékel, és tájékoztatást nyújt a külföldi vasutak és nemzetközi szervezetek tevékenységéről a társaság vezetőinek és a szervezeti egységeknek.
  • Részt vesz a társasági szintű megállapodások tervezetének a kidolgozásában a nemzetközi egyezmények alapján, a társaság nemzetközi tevékenységének sikeres ellátásához, a korrekt szabályozások érdekében egyeztet az érintett szervezeti egységekkel és a külföldi partnerekkel.
  • Előkészíti és szervezi a társvasutakkal esedékes operatív egyeztetéseket (vasúti állandó munkacsoport, határforgalom szabályozása, stb.), meghatározza a tematikát, biztosítja a szervezési feltételeket.
  • Koordinálja a MÁV Csoport és más vasúttársaságok, szakmai szervezetek nemzetközi vonatkozású együttműködését (GYSEV, magánvasutak, HUNGRAIL).

Elvárások:

  • állami (szakirányú) felsőfokú iskolai végzettség (bölcsész, jog, közgazdaságtan, műszaki),
  • felsőfokú nyelvvizsga angol, vagy orosz nyelvből
  • előnyt jelent a vasúti szakmai nyelvismeret

Elvárt képességek, kompetenciák

  • koncepcionális gondolkodás,
  • diplomáciai készség, kapcsolatteremtő képesség,
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • szervező és koordináló képesség,
  • rendszerszemlélet, szintetizáló képesség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. november 04.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Angol