www.cvonline.hu

Nemzetközi szakértő I. (Budapest)

  • A hirdetés tegnap lejárt

MÁV-Csoport
MÁV Zrt.
Nemzetközi szakértő I.

Helység
Budapest

Terület
Vállalatmenedzsment

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • szakmai anyagok összeállítása nemzetközi tárgyalásokhoz
  • együttműködés koordinálása társvasutakkal és nemzetközi szervezetekkel
  • nemzetközi tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • külföldi szakmai információs igények teljesítése
  • nemzetközi szakmai információk gyűjtése és szemlézése
  • fordítási és tolmácsolási feladatok ellátása

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség
  • két idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete (első nyelv angol, második nyelv esetén az orosz előnyben részesítve)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • 3 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • rendszerszemlélet
  • rugalmasság, nyitottság az újdonságokra

2017.12.10.

Bővebb felvilágosítást ad

Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Értékesítés / Kereskedelem > Külkereskedelmi ügyintéző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol