www.cvonline.hu
Nemzetközi sales menedzser (Referenciaszám: PJ4027)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.20.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 989093
lejárt

Partnerünk Európa egyik legnagyobb luxus- és wellness termékeket gyártó cége, amely további európai terjeszkedését szeretné erősíteni egy új csapattaggal:

Nemzetközi sales menedzser

munkakörben.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása nemzetközi szinten
  • Meglévő külföldi partnerek látogatása
  • Tárgyalások előkészítése, elemzések, értékelések készítése
  • Tárgyalásokon való részvétel, szerződéskötés
  • Értékesítési bemutatók, vásárok, vevői oktatások szervezése
  • Cég képviselete szakmai kiállításokon
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Aktív piacfejlesztés
  • Magas vevői elégedettség elérése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol/német/spanyol/francia nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (a munkaidő kb.: 40-50%)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség
  • Üzleties megjelenés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelv tárgyalási szintű ismerete

Megbízónk a pozíció betöltőjének céges autót, telefont biztosít a kompenzációs csomag részeként. Cégkultúrájukat modern, fiatalos környezet és csapat alkotja. A pozícióban hosszú távú lehetőségek rejlenek.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám ésa pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése