www.cvonline.hu

Nemzetközi rendszerszervező

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba jelenleg

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek felmérése és specifikálása,
  • a specifikált fejlesztési igények teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végigkövetése, fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti levezetésig, a folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és fejlesztés között),
  • specifikáció kidolgozása, együttműködve az üzleti részlegekkel, a fejlesztési vezetővel és a programozókkal,
  • részletes megismerése a hatáskörbe tartozó informatikai rendszereknek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatoknak,
  • folyamatszervezési ismeretek elsajátítása,
  • fejlesztések átvétele, ellenőrzése, tesztelése, kiadása üzleti tesztelésre,
  • a felhasználói tesztelések támogatása,
  • dokumentációk készítése,
  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek kapcsolattartóival, vezetőivel,
  • részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában,
  • szükség esetén oktatást tart a kollégáknak/üzleti területeknek olyan témákról, amelyeket részletesen megismert a projekt során.

Elvárások

  • rendszerszervezői/pénzügyi/projektvezetési területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • SQL lekérdező nyelv naprakész ismerete,
  • jó kapcsolattartó képesség az üzleti területekkel,
  • felsőfokú végzettség,
  • specifikáció készítésében szerzett tapasztalat (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése),
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, SQL lekérdezések),
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • kitűnő monotonitástűrő képesség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés.

Előnyt jelent

  • projektvezetési technikák ismeret,
  • iteratív/scrum alapú fejlesztési tapasztalat,
  • Jira/Confluence ismeret,
  • folyamatábra készítő szoftverek ismerete (MS Projekt),
  • Oracle adatbázis szerver lekérdezés oldali ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • alapbéren felül, teljesítménytől függő havi bónuszt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet karriermenedzsmentet,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet,
  • nemzetközi projektben való részvételt.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő