www.cvonline.hu

Nemzetközi PR specialista JO-1410-295091

  • A hirdetés 798 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközileg elismert, hazai játékfejlesztő cég kommunikációs csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Nemzetközi PR Specialista

Főbb feladatok:

  • Közösségi PR kampány tervezése, ehhez kapcsolódó operatív feladatok
  • Nemzetközi RPG játék iparágbeli aktualitások, trendek követése, ezek hasznosítása
  • Nemzetközi média kapcsolatok kialakítása, kapcsolattartás (Magazinok, YouTube csatornák, Blogok, stb.)
  • Külföldi PR utakon való részvétel; interjúk, prezentációk lebonyolítása (Gameshow, Press tour, Sajtótájékoztató)

Az ideális jelölt:

  • Legalább 2 év tapasztalattal rendelkezik kommunikációs, PR vagy content szerkesztés területen
  • Elengedhetetlen feltétel, hogy naprakész és mély információkkal rendelkezzen az aktuális RPG játékipari hírekkel, aktív tagja legyen RPG közösségeknek, ismerje az RPG blogokat, stb.
  • Folyékony angol nyelvtudás, kiválóan kommunikál írásban és szóban angolul (egyszerre szórakoztatóan, lendületesen és lényegre törően képes információkat átadni)
  • Ismeri és figyeli a nemzetközi játékipari sajtó meghatározó képviselőit, tisztában van az aktualitásokkal
  • Közösségi oldalak, elsősorban a Twitter és a Facebook aktív felhasználója
  • Jó stressztűrő, problémamegoldó készséggel rendelkezik, konstruktívan gondolkodik
  • Csapatban és önállóan is jól teljesít
  • Pozitív gondolkodású, proaktív

Előnyt jelent:

  • Észak-Amerikában vagy Nyugat-Európában szerzett munkatapasztalat
  • Nemzetközi játékipari média szereplőivel már meglévő jó kapcsolat
  • Gameshow-kkal kapcsolatos tapasztalat, eddigi részvétel
  • Nemzetközi játékos közösség aktív résztvevője

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi tapasztalatot nyújtó hazai cég
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Olyan külföldi gameshow-kon való részvétel, mint a Gamescom Kölnben, az E3 Los Angelesben vagy a PAX Seattleben

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaidő: Napi 8 óra

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő