www.cvonline.hu

Nemzetközi pénzügyi kontroller

  • A hirdetés 1407 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Feladatok:

Külföldi vállalkozások tevékenységének pénzügyi felügyelete:

  • Pénzügyi jelentések ellenőrzése
  • Kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben
  • Elszámolások, kimutatások, elemzések készítése, vezetői döntéstámogatás
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Éves, évközi zárásban történő aktív közreműködés

Elvárás

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • 8-10 éves gyártói környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Önállóság, precizitás, proaktivitás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget kínáló feladatok
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő