www.cvonline.hu

Nemzetközi pénzügyi elemző INTS/13/22

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Partnerünk pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát nemzetközi pénzügyi elemző pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe.

FELADATOK:

  • nemzetközi leányvállalatok, kapcsolt vállalkozások pénzügyi elemzése, riportok, kimutatások készítése, továbbítása a menedzsment felé
  • finanszírozási elemzések, kintlévőségi és egyéb, ehhez kapcsolódó pénzügyi jelentések készítése
  • a cégcsoporton belül a pénzügyi folyamatok menedzselése és naprakészen tartása
  • a cégcsoport adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése
  • a cégcsoport értékesítési ügyleteinek jövedelmezőség-számítási ellenőrzése, elemzése
  • egyéb, ad-hoc jellegű jelentések elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkodásmód,
  • gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • jó kapcsolatteremő- és kommunikációs képesség, terhelhetőség
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Excel professzionális szintű ismerete
  • ERP rendszerben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • számviteli tapasztalat
  • MS Dynamics AX ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő munkakörülményeket, eredményorientált csapatot, versenyképes jövedelmet

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol