www.cvonline.hu
Nemzetközi Operations Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 847377
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A T-Systems és az iSD nemzetközi szolgáltatási egység Top 25 ügyfelével foglalkozik, amelyeket világszerte több szolgáltatási egység és ország szolgál ki
  • A nemzetközi szolgáltatási egységek törekvéseinek koordinálása, optimalizálása és harmonizálása. A kultúrában, időzónában, nyelvben eltérő szolgáltatási egységek közötti kommunikáció és együttműködés harmonizálása.
  • Ügyféleszkaláció esetén a szolgáltatást javító program (munkacsoport) vezetője; lépések meghatározása és bevezetése az ügyfélpanasz megoldása érdekében
  • Szakértői szempontból vezeti, képzi, ellenőrzi és támogatja a helyi operations managerek csoportját
  • Kiválasztja a legjobb gyakorlatokat a szolgáltatási egységeknél, sztenderdizálja azokat, majd kiterjeszti a teljes ügyfélbázisra a szolgáltatási minőség javulása érdekében
  • Javító intézkedések tervezése és bevezetése (korábbi tapasztalatokat felhasználva), az ügyfélelégedettség javítása érdekében teljes szolgáltatási láncon
  • Más támogató ágazatokkal és keresztfunkciókkal együttműködésben tisztázza a szolgáltatási folyamatokkal kapcsolatban felmerülő problémákat. Javaslatokat és lépéseket tesz a megoldás érdekében.
  • Belső elemzések, számítások készítése, lépések megtervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német ÉS angol nyelvtudás
  • 3-5 éves menedzser tapasztalat
  • Jártasság contact center management területén (contact center management elméletek, módszertan és gyakorlat átfogó ismerete és az ICT szektor és service desk operations management mély ismerete)
  • ITIL ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79671

PROFIL