www.cvonline.hu

Nemzetközi (oktatás)szervező

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Nemzetközi (oktatás)szervezői

álláslehetőség a Nemzetközi Masszázs Akadémián

Feladatok:

  • Szervezési feladatok ellátása,
  • Oktatók toborzása és oktatók munkájának koordinálása
  • Képzési és adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás tanfolyami jelentkezőkkel, oktatókkal, partner intézményekkel
  • Vezetők munkájának támogatása
  • Hivatalok felé történő ügyintézés
  • Tolmácsolás, Fordítás (szóban és írásban is)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pl.: andragósus, művelődésszervező, tanári, szervezői diploma)
  • Felsőfokú nyelvismeret az adott országnak megfelelően: magyar és/vagy angol és/vagy román és/vagy lengyel és/vagy cseh és/vagy szlovák stb.
  • MS Office szoftverek ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Repülés, utazás iránti nyitottság

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség szervezés és kommunikáció területén
  • Dinamikus, sok utazással szervezéssel járó munkavégzés
  • Széleskörű tevékenység
  • Versenyképes fizetés (alap+jutalék)

Pozíció területe(i):
Szervezés oktatási területen, magyar és/vagy angol és/vagy román és/vagy lengyel és/vagy cseh és/vagy szlovák stb) nyelvterületeken.

Munkavégzés helye:
Magyarország-Budapest, XIII. ker és Európa nagyvárosai

Fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre.
A TÁRGY-ban kérjük megjeleníteni: nemz_szerv2016_(xy)
Csatolni szükséges: végzettséget igazoló dokumentumokat, fényképes önéletrajzot

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Cseh, Lengyel, Román, Szlovák