Nemzetközi Marketing Kampánymenedzser – Olasz nyelvtudással- JO-1409-293355

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Nemzetközi disztribúcióval foglalkozó, nagy múltú partnercégünk start-up leányvállalatához munkatársat keres a következő munkakörbe:

Nemzetközi Marketing Kampánymenedzser – Olasz nyelvtudással

Feladatok:

-          Együttműködés az EMEA régió kampánymenedzsereivel, kampány stratégia kidolgozása

-          Offline és online hirdetési kampányok teljes körű menedzselése.

-          Kampányok indítása, bannerek feltöltése, a kampányok futásának ellenőrzése, célzások beállítása, módosítása, statisztikák készítése és kapcsolattartás az ügyfelekkel.

-          Szoros együttműködés a DTP csapattal

-          Kampányok eredményeinek elemzése

Elvárások:

-          Magabiztos, felsőfokú OLASZ és angol nyelvtudás

-          3-5 év online és offline kampánymenedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat

-          Marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

-          Erős projektszemlélet

-          Motivált, eredményorientált személyiség

-          Kiváló kommunikációs képességek

-          B2B marketing területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit partnercégünk ajánl:

-          Attraktív bér és juttatási csomag

-          Kimagaslóan jó fejlődési, előrelépési lehetőség

-          Nemzetközi környezet

-          Modern, inspiráló iroda

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz