www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti szállítmányozó, fuvarszervező

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Munkatársat keresünk

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Közúti fuvarszervezés, fuvareszközök diszponálása
  • Árkalkulációk, ajánlatok készítése, tendereken való részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, gépkocsivezetőkkel

Elvárások:

  • Szakirányú szállítmányozói, logisztikai közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Fuvarozási, szállítmányozási területen legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Szállítmányozási piac ismerete
  • Számítógépes rendszerek felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti bér
  • Utazási hozzájárulás
  • Érdekes és változatos munkavégzés
  • Kellemes családias munkahelyi légkör
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő