www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti szállítmányozó, fuvarszervező

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Több mint 20 éve folyamatosan fejlődő, 60 fős, nemzetközi fuvarozással, szállítmányozással, valamint komplex logisztikai szolgáltatással foglalkozó, jól prosperáló vállalkozás, a LOCARGO Kft. (Link megjelenítése ) keresi megbízható, hosszútávra tervező, fejlődni akaró munkatársát

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Vevőink kiszolgálása – közúti fuvarszervezés
  • Elektronikus és papír alapú adminisztráció, napi ügyviteli feladatok
  • Árkalkulációk, ajánlatok készítése, tendereken való részvétel
  • Fuvarfeladatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, gépkocsivezetőkkel

Amit elvárunk:

  • Szakirányú szállítmányozói, logisztikai közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, aktív angol és/ vagy német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Szállítmányozási piac ismerete
  • Fuvarozási, szállítmányozási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes rendszerek felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • Precizitás az adminisztrációban

Előny:

  • Magasszintű angol ÉS német nyelvismeret
  • Veszprémi lakóhely

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti bér,Érdekes és változatos munkavégzés
  • Munkába járás támogatása
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol