www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti fuvarszervező

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Budapest III. ker.-i logisztikai cég munkatársat keres fuvarszervezői munkakörbe.

Elvárások:

  • Min 5 év aktív szolgáltatói oldalon szerzett munkatapasztalat fenti munkakörben
  • Német nyelvismeret szóban és írásban
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • AETR szabályok ismerete
  • Nemzetközi internetes fuvarbörze oldalak ismerete és aktív használata
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Önálló kreatív munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség
  • Számítástechnikai ismeretek

Feladatok:

  • Közúti fuvarszervezés,
  • Gépkocsivezetők vezénylése, irányítása
  • Árajánlatok készítése
  • Saját kapacitások optimális kihasználtsága érdekében fuvarfeladatok felkutatása
  • Együttműködés a többi területen dolgozó kollégákkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok kezelése
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása

Ami előnyt jelent :

  • azonnali munkakezdés
  • piaci élő kapcsolatok

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, a képesítést igazoló bizonyítvány másolatát  a fizetési igény megjelölésével a következő címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő