www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti fuvarszervező

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának felügyelete, koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal magyar, angol és német nyelven
  • A megbízói kör folyamatos bővítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiterjedt megbízói kapcsolatrendszer
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt. Angol nyelvtudás előny.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó munkabíró képesség, terhelhetőség
  • Teljesítményorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye: Iko Speed Kft. Tarján (2831)

Jelentkezését magyar és német nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél beküldésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német