www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti fuvarszervező

  • Company_icon LTW Hungary Kft.
  • Location_icon III. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Budapest III. kerületi logisztikai cég munkatársat keres fuvarszervezői munkakörbe.

Elvárások:

  • Min 5 év aktív szolgáltatói oldalon szerzett munkatapasztalat fenti munkakörben
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Nemzetközi internetes fuvarbörze oldalak ismerete és aktív használata
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Önálló kreatív munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség
  • Számítástechnikai ismeretek

Feladatok:

  • Közúti fuvarszervezés,
  • Árajánlatok készítése
  • Saját kapacitások optimális kihasználtsága érdekében fuvarfeladatok felkutatása
  • Együttműködés a többi területen dolgozó kollégákkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok kezelése
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása

Ami előnyt jelent :

  • azonnali munkakezdés
  • piaci élő kapcsolatok

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, a képesítést igazoló bizonyítvány másolatát a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol