www.cvonline.hu

Nemzetközi közúti fuvarszervező (speditőr)

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Nemzetközi részlegünk fejlesztése érdekében, keresünk új kollégát nemzetközi közúti fuvarszervező (speditőr) pozícióra.

Feladatok:

  • Fuvarszervezői feladatok elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal, magyar, angol és német nyelven
  • A fuvarfeladatokkal adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rövid összefoglalók, statisztikák készítése
  • A megbízói kör folyamatos intenzív bővítése, ajánlatok elkészítése, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben eltöltött legalább 5 éves tapasztalat
  • Kiterjedt, meglévő saját megbízói kapcsolatrendszer
  • 561/2006EK rendelet ismerete
  • Középfokú német és angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó MS Office, főleg Excel felhasználói szintű ismeretek, ECDL vizsga előny
  • Kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés
  • Pozitív gondolkodás
  • Csapatmunka

Munkavégzés helye:

1201 Budapest Attila utca 62.

Jelentkezés: szakmai, fényképes önéletrajzzal és fizetésigény megjelölésével az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő