www.cvonline.hu

Nemzetközi kereskedelmi koordinátor

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1175064

Szegedi partnercégünk részére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Felelős a vevői megrendelések határidőre való teljesítéséért, a szállítmányozásért, beleértve az export-dokumentációk elkészítését és a szállítmányok nyomon követését
  • Alapvető feladatai közé tartozik a beszerzésekkel, értékesítésekkel kapcsolatosan külföldi kereskedelmi partnerekkel történő kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi és számlázási folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés

Elvárások:
  • Aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt,
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Kereskedelmi, közgazdasági vagy logisztikai diploma,
  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások ismerete,
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség,

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, igényes munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Lehetőség egy szuper közösség részévé válni
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődését hirdetésünk kérjük küldje el a részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott elérhetőségre E-mail cím megjelenítése, vagy kattintson a "jelentkezés" gombra.

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Egyéb információk:
KIK VAGYUNK? Ha kint hűvös és hideg uralkodik, alig van kellemesebb, mint egy meleg, kellemes érzetet biztosító paplanba bújni. A Naturtex Kft. több mint 28 éve dolgozik azon, hogy a pihentető alvás elérése érdekében a legmegfelelőbb termékeket biztosítsa vásárlói számára. Immáron kilencedik éve folyamatosan birtokolja a Superbrands márkaelismerést. KIT KERESÜNK? Aki fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezik. Tud rendszerben gondolkodni és cselekedni is. Szeretne és tud is fejlődni és nem riad meg olyan feladatoktól, amelyeket még nem csinált, hanem inkább kihívásnak tekinti azt. Olyan pályázót keresünk, aki szeretné, ha fontos lenne a munkája. Ha úgy érzed, szeretnél egy családias cég tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk!