www.cvonline.hu

Nemzetközi kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Stabil hátterű vállalatcsoportunkhoz keresünk

kollégát.

Feladatok

A vállalatcsoport üzletfejlesztési tevékenységében meghatározott célország piacára való belépés előkészítése.

  • a piac felmérése, mérnöki munkák, projekt kivitelezés és a cégcsoport piaci tevékenységét érintő munkák feltérképezése
  • a felmérés alapján a piacra való belépés stratégiájának kidolgozása, döntés előkészítő anyag összeállítása
  • a célországokban lévő potenciális partnerek felkutatása, kapcsolatépítés, kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • Környezetmérnöki végzettség
  • környezetvédelmi területen projektmunkában szerzett 2 éves tapasztalat, EU-s projektben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • kereskedelemben eltöltött min. 3 éves tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalókészség
  • logikus és stratégiai gondolkodás, műszaki látásmód
  • mobilitás, akár több hónapos időszakra
  • dokumentációs, adminisztrációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • tárgyalóképes szerb/orosz nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány és legalább 5 év vezetési gyakorlat

Amit nyújtunk

  • Színvonalas munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • jó hangulatú, együttműködő, lendületes és összetartó csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szerb, Orosz, Angol