www.cvonline.hu

Nemzetközi Kárrendező

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. kárrendezési területe

NEMZETKÖZI KÁRRENDEZŐ

munkatársat keres.

munkavégzés helye: Szombathely, Paragvári u. 17.

leendő munkatársunk feladatai:

  • káresemények feldolgozásával kapcsolatban felmerülő kérdésekben állásfoglalás,

  • a kárigények összegszerű elbírálása, rögzítése,

  • dokumentációk értelmezése,

  • ügyek szakmai és határidős elintézésének felügyelete,

  • kifizetésekhez szükséges adatok bekérése,

  • meglévő szerződések kezelése, módosítása,

  • tájékoztatás nyújtása a szakterületeknek a hazai jogszabályok változásairól

elvárások:

  • felsőfokú végzettség,

  • magas szintű MS Office ismeretek,

  • kiváló kommunikációs készség,

  • ügyfél-központú gondolkodás,

  • írásban és beszédben is használt felsőfokú angol nyelvtudás

  • pontosság, precizitás

  • terhelhetőség

  • felelősségvállalás a célok eléréséért, a munka időbeli és minőségi teljesítéséért

előnyök:

  • műszaki végzettség

  • angol nyelvtanári végzettség és/vagy angol (szak)fordítói képesítés

amit kínálunk:

  • multinacionális háttér,

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kitartás, önállóság, pontosság, megbízhatóság jellemzi,

  • kiváló kommunikációs készsége van,

  • pozitív gondolkodásmód jellemzi,

  • ügyfél és értékesítési szemléletű,

  • a határidőket betartja.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – várjuk angol nyelvű önéletrajzát 2015. március 31-ig a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Szombathely
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő