www.cvonline.hu

Nemzetközi kapcsolattartó

  • A hirdetés 456 napja lejárt

Célod, hogy a munkádban használd megszerzett nyelvi tudásodat?
Motivál egy pörgős, fiatalos csapat és a jó kereseti lehetőség?
A piac egyik stabil, megbízható vállalatnál szeretnél elhelyezkedni, akinek fontos munkatársai fejlesztése?

AKKOR NEKED SZÓL EZ A MUNKALEHETŐSÉG!

Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatársat keresünk modern budaörsi irodánkba. Filozófiánk, hogy olyan tudást adjunk át alkalmazottainknak, amely által önállóságuk, önérvényesítésük, kapcsolatteremtő készségük fejlődik.
Ezért hozzánk pályakezdőként is jelentkezhetsz, ill. ha új szakmát szeretnél tanulni, vagy vissza szeretnél térni a munkaerőpiacra.

Feladatok:

  • külföldi partnerekkel való kommunikáció szóban és írásban
  • piaci információk folyamatos nyomon követése és rendszerezése
  • önálló döntéshozatal, egyéni megoldások kialakítása
  • ügyfelekkel való kapcsolatápolás
  • munkaidő végén a feladatok átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát

Elvárások:

  • aktív tárgyalóképes nyelvtudás az alábbi nyelvek közül legalább egyben: német, olasz, román (+ angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállás
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
  • min. középfokú végzettség, de lehetőség szerint folyamatban lévő felsőfokú vagy már megszerzett felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, rendszeres képzés és fejlesztés
  • önálló, felelősségteljes munka
  • színvonalas munkakörnyezet
  • kiemelkedően versenyképes fizetés
  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
  • heti 40 órás munkaidő, kiszámítható munkabeosztás

Munkavégzés helye: Budaörs
Küldd a fényképes szakmai önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Olasz, Román