www.cvonline.hu

Nemzetközi kapcsolattartó

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Célod, hogy a munkádban használd megszerzett nyelvi tudásodat?
Szeretnél egy olyan szakmát tanulni, amelyből jól megélsz és az élet egyéb területein is hasznosítható tudást szerzel?
Szeretsz és tudsz akár egész nap emberekkel beszélni?

AKKOR NEKED SZÓL EZ A MUNKALEHETŐSÉG!

Elsődlegesen külföldi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová nemzetközi kapcsolattartó munkatársat keresünk. Filozófiánk, hogy olyan tudást adjunk át alkalmazottainknak, amely által önállóságuk, önérvényesítésük, kapcsolatteremtő készségük fejlődik.
Ezért hozzánk pályakezdőként, új szakmát tanulni és a munkaerőpiacra visszatérni is jelentkezhetsz.

Feladatok:

  • külföldi partnerekkel való kommunikáció szóban és írásban
  • piaci információk folyamatos nyomon követése és rendszerezése
  • önálló döntéshozatal, akár egyéni megoldások kialakítása
  • ügyfelekkel kapcsolatápolás
  • munkaidő végén a munka átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát!

 Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, rendszeres képzés és fejlesztés
  • önálló, felelősségteljes munka
  • színvonalas munkakörnyezet
  • kiemelkedően versenyképes fizetés
  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
  • heti 30-40 órás munkaidő, kiszámítható munkabeosztás

Elvárások:

  • aktív tárgyalóképes nyelvtudás az alábbi nyelvek közül legalább egyben: német, holland, olasz, spanyol, lengyel, román
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállás
  • nyitottság a tanulásra, személyes fejlődésre
  • min. középfokú végzettség, de lehetőség szerint felsőfokú folyamatban vagy megszerzett felsőfokú végzettség

A "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhetsz! Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzod mellett motivációs levelet vagy akár videot is küldj, győzz meg bennünket, hogy miért érdemes Téged választanunk!

Helyek Budapest
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Holland, Lengyel, Német, Olasz, Román, Spanyol