www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ / TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 920 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedői cégünk bővülő szervezetébe

munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi és külföldi beszállító és vevő partnerekkel írásban és szóban történő kapcsolattartás
  • Belföldi és külföldi beszerzési megrendelések elkészítése, feladása, azok nyomon követése
  • Beszerzési árak karbantartása, ártárgyalás, árkalkuláció készítése
  • Megrendelések, árajánlatok bekérése / készítése
  • Készletgazdálkodás (optimális készletszint kialakítása, folyamatos monitoring)
  • Belső kapcsolattartás a vállalkozás részlegeivel (logisztika, pénzügy stb.)
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Új beszerzési források keresése
  • Havi akciók előkészítése, szerkesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • készletgazdálkodási ismeretek és tapasztalat
  • export-import, illetve belföldi kereskedelemben való jártasság
  • szakmai angol nyelv min. középfokú (tárgyaló képes) ismerete
  • önálló és pontos munkavégzés
  • hatékony és gyors problémamegoldó készség
  • határidők pontos betartása
  • a dinamikusan változó körülményekhez és feladatokhoz való alkalmazkodási képesség
  • ERP és Microsoft programok magas felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • egyéb nyelvtudás
  • Microsoft Dynamics (Navision) vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Az Ön szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Stabil középvállalati háttér

A munkavégzés helye: Debrecen vonzáskörzete

A jelentkezés módja: Várjuk fényképes, magyar nyelvű és angol MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol