www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ (6353)

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára ügyfélszolglati csapatába kiemelkedő kommunikációs képességgel bíró munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
Nemzetközi kapcsolattartó

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség,
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•További min. erős középszintű nyelvismeret a következők bármelyikéből: német, francia vagy olasz
•Kimagasló kommunikációs képesség
•Remek problémamegoldó, priorizáló készségek
•Magas minőségű munkavégzésre való elkötelezettség

Feladatok:
•A vállalat valamennyi társosztálya (logisztika, AR Team, sales, műszaki csoport..), valamint a szállítók, és ügyfelek közötti kommunikáció zavartalan biztosítása a megrendelések beérkezésének érdekében
•Információ nyújtása a megrendelés aktuális állapotáról, hibák elhárítása
•Követelés-kezelés; számlázással, biztonsági ellenőrzésekkel kapcsolatos ügyintézés
•Riportálás a vezető felé
•Biztonsági ellenőrzések elvégzése a rendszerben
•Folyamatok javítására történő javaslattétel
•Export ellenőrzések, vámszabályok, export szállítmányok, különböző nyilatkozatok, szállítási feltételek megismerése, elsajátítása.

Amit kínálunk:
•Stabil hátterű multinacionális vállalat, modern munkakörnyezet
•Szakmai fejlődés lehetősége
•Versenyképes jövedelem, Cafeteria
•Ingyaenes céges buszok

Munkavégzés helye:
Fót (ingyenes céges buszok biztosítják a kijutás kényelmét Budapestről és Gödöllőről)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: "Nemzetközi kapcsolattartó”