www.cvonline.hu

Nemzetközi kapcsolatok referens

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Budapesti, tehetségkutatással és –gondozással foglalkozó nonprofit partnerünk keres munkatársat

pozícióba. Partnerünk fő profiljába tartozik a kutatási tevékenység, könyvkiadás és konferenciák, előadássorozatok készítése.

Feladatok:

  • Nemzetközi kapcsolatok kiépítése és ápolása,
  • Különböző nemzetközi intézményekkel, külföldi alapítványok magyarországi képviseleteivel való együttműködés,
  • Aktív részvétel rendezvények, workshopok, vitaműsorok, előadások szervezésében,
  • Az intézmény publikációival kapcsolatos tudományos munkálatokban való részvétel, külpolitikai témájú magyar és idegen nyelvű sajtó figyelése.

Elvárásaink:

  • befejezett egyetemi diploma vagy utolsó éves tanulmányok
  • PhD képzésben való részvétel előnyt jelent
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • nemzetközi kapcsolatok alapos ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, pontos munkavégzés
  • kitűnő csapatjátékos
  • jó problémamegoldó, tárgyalási és íráskészség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási lehetőség
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a E-mail cím megjelenítése e-mail címen

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Alapítvány / Non-profit
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol