www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR

  • A hirdetés 4 napja lejárt

 Megbízható, kizárólag Európai Uniós partnerekkel együttműködő, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég országosan keres

NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐRT

 győri telephellyel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Áru szállítása az Európai Unión belül
  • Nincs váltósofőr

Elvárás:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Megbízható személyiség
  • 24 t szerelvények (doboz, ponyva, hűtő)

Amit kínálunk:

  • Saját teherautó biztosítása: újszerű DAF, nagyfülkés, vontatók
  • Céges személygépkocsi biztosításának lehetősége
  • Saját szerviz háttér
  • Kizárólag EU-s országokba történő fuvarok
  • Fix napi díj + teljesítményfüggő jutalék