www.cvonline.hu

Nemzetközi kamionsofőr

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR - ÁRUSZÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Áruk szállítása kamionnal, Magyarország (Budapest) - Románia útvonalon, az Unix Autó raktárközpontjai között
  • Heti háromszori indulás
  • A sofőrök párban vezetnek

Elvárások:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2 éves kamionsofőri gyakorlat (25t)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkaviszony, kiszámítható jövedelem
  • Tervezhető munkaidő, fix indulási idők
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Munkavégzés helye 1097 Budapest IX. Timót u. 5.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest