www.cvonline.hu

Nemzetközi kamionsofőr

Régió: Csongrád

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1066237

Megye:

Csongrád megye

A pozíció leírása:

Nemzetközi kamionsofőrőket keresünk megbízó cégünk részére.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízó cégünk részére keresünk nemzetiközi kamionsofőröket Európai Union belüli munkavégzésre.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• 3 hét 1 hét munkarend vállalása az Európai Unió területén (éjszakázás is)

• C+E kategóriás jogosítvány

• GKI vizsga

• ADR vizsga (segítség az ADR vizsga megszerzésében)

• Elektonikus sofőrkártya

• Kezdőket is felvesz a cég, akik megfelelnek a fenti kritériumoknak.

Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk:

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk 2006-ban alapított Csongrád megyei székhelyű cég, mely jelenleg 22 kamionnal és közel 30 fős dolgozói gárdával szolgálja ki holland megbízóit. A kamionok három fő megbízónak dolgoznak különböző feladatokat ellátva. A haza-és munkába járást saját kisbusszal vagy repülővel szervezik.

Amit megbízó cégünk kínál:

• Versenyképes fizetés : nettó 1400 Euro az első 3 hónapban, később megegyezés szerint

• Céges telefon és internet

• Magyar irodai háttér biztosított

Egy hosszú hétvégét jön haza a sofőr havonta. Fix autója van, fizetéssel fizetett hazautakkal

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.