www.cvonline.hu

Nemzetközi HR toborzó-német nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 995594

Nemzetközi toborzó csapatunk erősítésére keresünk kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező, agilis munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Feladatok:

  • Toborzás- kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Interjúztatás német nyelven
  • Projekt koordináció (a dolgozók kiutazásának, elszállásolásának megszervezése)
  • Napi szintű kapcsolattartás a német, osztrák, svájci és lengyel kollégákkal, valamint a külföldi onsite koordinátorokkal
  • Tájékoztatók, statisztikák és riportok készítése

Elvárások:
  • Toborzási tapasztalat (min. 2 év)
  • Aktív német nyelvtudás
  • Talpraesettség, kiváló szervezőkészség, határozott fellépés
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office)
  • Esetleges túlóra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési és karrier lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Januári munkakezdés, alkalmazotti jogviszony
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: (mobil, laptop)

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Külföldi közvetítésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió