www.cvonline.hu
Nemzetközi hegesztőspecialista (IWS)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.08.22.
Hirdetés azonosító: 838021
lejárt

Acélszerkezetek és ipari berendezések gyártásával foglalkozó, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hegesztő dokumentumok kezelése, felügyelete (munkapróbák)
  • A hegesztési tevékenység végrehajtásának irányítása a kivitelezési előírások és szabályok szerint
  • Adott projekthez tartozó hegesztési feladatok napi, heti, határidő szerinti felosztása a termelési vezetővel egyeztetve, folyamatos ellenőrzés és javaslattétel racionalizálásra
  • A napi szintű hegesztési problémák, minőségügyi feladatok gyakorlatban történő megoldása
  • Javító intézkedésekre javaslattétel, utasítás alapján megvalósítás
  • Hegesztési előírások betartatása, nyomon követése
  • Hegesztés előtti ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése (pl. előkészítések, illesztések)
  • Munkafeltételek ellenőrzése

Elvárások:

  • gépipari szakmunkás végzettség, előnyt jelent az ívhegesztő
  • IWS nemzetközi hegesztőspecialista képesítés
  • EN 287-1 szerinti minősítés két eljárásból
  • érvényes tűzvédelmi engedély
  • hegesztés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • döntőképes, magabiztos fellépés
  • jó problémamegoldó képesség
  • magas stressz tűrő képesség

Amit nyújtunk:

  • Magas kereseti lehetőség
  • Nemzetközileg elismert cégcsoport
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.