Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk könyvelési-, bérszámfejtési csoportvezetőt - INT/6/21

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Feladatok:

  • Beosztottak koordinálása
  • Feladatok leosztása
  • Az elvégzett feladatok teljesülésének és minőségének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar vagy angol nyelven
  • Beosztottak szakmai támogatása
  • Aktív napi kapcsolattartás a felsővezetővel
  • Riportok készítése az igényeknek megfelelően
  • Részvétel a beosztott kollégák kiválasztásában

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Számviteli és adózási ismeretek
  • Könyvelésben és bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Outsourcing típusú folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálnak:

  • Kiváló irodai körülmények
  • Szakmai fejlődés
  • Cafetéria és bonus

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 7. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol