www.cvonline.hu

Procurement and audit manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.04.
Jelentkezési határidő: 2017.03.13.
Hirdetés azonosító: 1085367
lejárt

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő gyógyszeripari hatóanyag gyártó partnerünk bővülés miatt Procurement and audit manager kollégát keres auditálási tapasztalattal.

A Procurement and audit manager kolléga legfőbb feladatai lesznek:
  • beszállítók, szolgáltatók felkutatása
  • vegyianyagok és szolgáltatások beszerzésének megtervezése, végrehajtásban való részvétel
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, kockázatmonitorozás
  • beszállítók auditálása belföldön és külföldön egyaránt
  • készletfigyelés
  • részvétel a törzskönyvi dokumentáció összeállításában angol nyelven

Legfőbb elvárások a Procurement and audit manager kollégával szemben:

  • okleveles vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség
  • angol nyelvtudás
  • GMP ismeret
  • minimum 3 éves gyógyszeripari tapasztalat
  • utazási hajlandóság

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • logisztikai kiegészítő tanulmányok

Amennyiben a felkeltette az érdeklődését a Procurement and audit manager pozíció, önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.