www.cvonline.hu

Nemzetközi Gépkocsivezetők

  • A hirdetés 409 napja lejárt

 Nemzetközi Gépjárművezető <p style="text-align: center;"><span style="font-size: small;">Ha szereted a kiszámíthatóságot,a rugalmasságot, a bérek pontos utalását,akkor itt a helyed!</span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: medium;"><strong>Nemzetközi Gépkocsivezetőket </strong></span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: small;">k</span><span style="font-size: small;">eresünk felvételre</span></p>
<p><span style="font-size: small;"><strong> Feltételek :</strong> </span></p>
<ul>
<li><span style="font-size: small;">C + E kategóriás jogosítvánnyal,</span></li>
<li><span style="font-size: small;">Nemzetközi Árufuvarozói Engedély</span></li>
<li><span style="font-size: small;">PÁV III </span><span style="font-size: small;">Digitális Kártya</span></li>
<li><span style="font-size: small;">1-2 év nemzetközis gyakorlat,</span></li>
<li><span style="font-size: small;">érvényes erkölcsi bizonyítvány,</span></li>
<li><span style="font-size: small;">DIDb kártya (ha van)</span></li>
</ul>
<div>
<p><span style="font-size: small;"><strong>Amit kínálunk:</strong></span></p>
<ul>
<li><span style="font-size: small;">Kiemelt bérezés akar 500.000 Ft</span></li>
<li><span style="font-size: small;"><span style="font-size: small;">Fix napidíjas bérezés</span></span></li>
<li><span style="font-size: small;">Kiszámítható itthonlét</span></li>
<li><span style="font-size: small;">Műszakilag tökéletes flotta.</span></li>
</ul>
</div>
<p><span style="font-size: small;"><strong>Érdeklődni:</strong></span></p>
<p><span style="font-size: small;">Tóth Attilánál az alábbi e-mail címen.</span></p>

Ha szereted a kiszámíthatóságot,a rugalmasságot, a bérek pontos utalását,akkor itt a helyed!

Nemzetközi Gépkocsivezetőket

keresünk felvételre.

Feltételek :

  • C + E kategóriás jogosítvány,
  • Nemzetközi Árufuvarozói Engedély PÁV III
  • Digitális Kártya
  • 1-2 év nemzetközi gyakorlat,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • DIDb kártya (ha van)

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, akár 500.000 Ft
  • Fix napidíjas bérezés
  • Kiszámítható itthonlét
  • Műszakilag tökéletes flotta.

Érdeklődni: Tóth Attilánál az alábbi e-mail címen.

Helyek Magyarország
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségellenőr munkatársakat keresünk betanított munkakörbe

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Minőségellenőr munkatársakat keresünk betanít...
Budapest, Pest

Műszakvezető

Plastweld Kft.

Veresegyházi műanyag fröccsöntéssel foglalkozó ...
Veresegyház, Budapest

Központi raktári áruellenőr - Győr (Referenciaszám: OE-1919)

Man at Work Kft.

Feladatok: Készletellenőrzés: raktári anyagok...
Győr