www.cvonline.hu

Nemzetközi gépkocsivezető

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

Nemzetközi közúti áruszállítással és logisztikai tevékenységgel foglalkozó német társaság veszprémi leányvállalata az ALFRED SCHUON KFT bővítés miatt munkatársat keres az ország egész területéről

nemzetközi gépkocsivezető

munkakörbe.

Elvárások:

  • C E kategóriás jogosítvány;
  • PÁV II vagy III kategória;
  • Digitális sofőrkártya;
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói (GKI) igazolvány;
  • Nemzetközi tapasztalat 2-5 év;
  • Európa ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • JUMBO tandem pótos szerelvényen szerzett gyakorlat;
  • Német nyelvtudás;
  • EU-s munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, átlag feletti jövedelem;
  • Fiatal autópark, stabil háttér;
  • Bizonyos idő eltelte után lehetőség nyílik, hogy a német anyavállalatunknál folytassa pályafutását.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, önéletrajzát várjuk az alábbi email-címre.