www.cvonline.hu

Nemzetközi gépkocsivezető

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Veszprém megyei fuvarozó Kft. keres nemzetközi forgalomba leinformálható, gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőket 24 Tonnás nyerges szerelvényekre.

Fuvarrelációink: Ausztria-Németország-Olaszország.

Magyarországi telephelyünkről szolgálati busszal szállítjuk ki sofőrjeinket Ausztriába, a kamionnal Ausztriából indulnak. Minden második hétvége itthon tölthető, de lehetőség van arra is, hogy 3-4 hétvégét kinnt töltsön , utána 1 hetet itthon.

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen. Csak sofőrkártyával, B,C,D,E kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával, megfelelő PÁV minősítéssel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Elvárások:

Megbízhatóság, pontosság, tisztaság, igényesség, együttműködési képesség, rugalmasság.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér