www.cvonline.hu

Nemzetközi Gépjárművezető

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő, Nyugat-Európában tevékeny fuvarozó cég, – stabil pénzügyi háttérrel – keres:

kollégákat.

Amit nyújtunk:

Biztos jövedelem:

  • Kiemelt, nettó 400.000 Ft havi jövedelem!
  • 50 év felett emelt alapbér!
  • hűség jutalom, pótlékok

Munkakörülmények:

  • Rugalmas, személyre szabott munkaidő és garantált, megnövelt otthonlét (3-4 hét munka, 3-7 nap otthonlét)
  • új, korszerű állóklímás EURO5 EEV és EURO6-os gépjárműpark
  • 561/2006/EK és AETR rendeletek szerinti munkavégzés
  • dinamikus csapatmunka

Elvárások:

  • E kategóriás jogosítvány
  • PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • Belföldi és Nemzetközi árufuvarozói vagy GKI igazolvány (lejárt GKI megújítását meghitelezzük!)
  • Érvényes útlevél
  • Betöltött 21. életév
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • 1-2 éves tapasztalat

Betanítási programunk keretében kezdők jelentkezését is várjuk, tapasztalt oktató kollégák segítik a betanulást!

A felvételi létszám korlátozott, jelentkezzen most közvetlenül: az alábbi e-mail címre várjuk Önéletrajzát.